Pagerer (3.1.0) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Items
hy: Տարրեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական

en: Standard
hy: Ստանդարտ
