Pagerer (3.1.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Next
ps: بل

en: Pages
ps: پاڼې

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Preview
ps: مخليد

en: Configure
ps: سازول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Items
ps: توکي

en: General
ps: ټوليز

en: Basic
ps: ساده

en: Style
ps: ډول

en: Standard
ps: معياري

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: First item
ps: لومړی توک

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
