Pagerer (3.1.1) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Pages
th: หน้า

en: Item
th: รายการ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Display
th: แสดงผล

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Create
th: สร้าง

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Items
th: จำนวน

en: General
th: ทั่วไป

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: First item
th: รายการแรก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
