Pagerer (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Pages
he: עמודים

en: Item
he: פריט

en: Cancel
he: ביטול

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Display
he: תצוגה

en: n/a
he: -ללא-

en: Configure
he: הגדרות

en: Create
he: יצירה

en: Separator
he: מפריד

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Items
he: פריטים

en: Width
he: רוחב

en: General
he: כללי

en: Basic
he: בסיסי

en: Last
he: אחרון

en: First
he: ראשון

en: Style
he: סגנון

en: Standard
he: רגיל

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Preset
he: קבוע מראש

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Text strings
he: מחרוזות טקסט

en: Mini
he: מיני

en: Pagination
he: דפדוף

en: First item
he: פריט ראשון

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Current page title
he: כותרת הדף הנוכחי

en: First page
he: דף ראשון
