Pagerer (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Item
ar: عنصر

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Preview
ar: معاينة

en: Display
ar: العرض

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Configure
ar: ضبط

en: Create
ar: أنشئ

en: Separator
ar: فاصل

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Page
ar: الصفحة

en: Items
ar: أخبار

en: Width
ar: العرض

en: General
ar: عام

en: Basic
ar: الأساسي

en: Style
ar: نمط

en: Standard
ar: معياري

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: Text strings
ar: مقاطع النصوص

en: First item
ar: أول عنصر
