Pagerer (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Display
sk: Zobraziť

en: n/a
sk: nie je

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Items
sk: Položky

en: Width
sk: Šírka

en: General
sk: Všeobecné

en: Basic
sk: Základné

en: Last
sk: Posledné

en: center
sk: na stred

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: First
sk: Prvý

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Text strings
sk: Textové reťazce

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: First item
sk: Prvá položka

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
