Pagerer (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Item
tr: Öğe

en: Cancel
tr: İptal

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Display
tr: Gösterim

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Create
tr: Oluştur

en: Separator
tr: Ayraç

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Items
tr: Öğeler

en: Width
tr: Genişlik

en: General
tr: Genel

en: Basic
tr: Temel

en: Last
tr: Son

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: First
tr: Birinci

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Standard
tr: Standart

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Go to page @number
tr: @number. sayfaya git

en: Text strings
tr: Metin dizeleri

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: First item
tr: İlk madde

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
