Pagerer (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Display
az: Monitor

en: n/a
az: yox

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Create
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Items
az: Elementlər

en: Width
az: Eni

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: Last
az: Son

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: First item
az: Birinci maddə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
