Pagerer (8.x-2.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ht: - Vid -

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›
