Pagerer (8.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Item
ca: Element

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Display
ca: Visualització

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: n/a
ca: n/d

en: Configure
ca: Configura

en: Create
ca: Crea

en: Separator
ca: Separador

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Items
ca: Elements

en: Width
ca: Amplada

en: Basic
ca: Bàsic

en: Last
ca: Darrer

en: center
ca: centrada

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: First
ca: Primer

en: Style
ca: Estil

en: Standard
ca: Estàndard

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Text strings
ca: Cadenes de text

en: Pagination
ca: Paginació

en: First item
ca: Primer element

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina
