Pagerer (8.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Item
eu: Elementua

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Display
eu: Bistaratu

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Create
eu: Sortu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Items
eu: Elementuak

en: Width
eu: Zabalera

en: General
eu: Orokorra

en: Basic
eu: Basikoa

en: Last
eu: Azkena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: First
eu: Lehena

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: First item
eu: Lehen item-a

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
