Pagerer (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Item
km: ធាតុ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Display
km: បង្ហាញ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Items
km: ធាតុ

en: Width
km: ទទឹង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: First item
km: ​ធាតុ​ទីមួយ
