Pagerer (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Pages
jv: Kācā

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Display
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Create
jv: Gawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Items
jv: Item

en: Width
jv: Ambané

en: General
jv: Umum

en: Basic
jv: Dasar

en: Standard
jv: Standar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: First item
jv: Item pertama
