Pagerer (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Items
sq: Elementët

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: First item
sq: Zëri i parë
