Pagerer (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Pages
is: Síður

en: Item
is: Hlutur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Preview
is: Forskoða

en: Default:
is: Sjálfgefið:

en: Display
is: Sýna

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: n/a
is: á ekki við

en: Configure
is: Stilla

en: Create
is: Stofna

en: Separator
is: Skilja

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Items
is: Hlutir

en: Width
is: Breidd

en: General
is: Almennt

en: Basic
is: Einfalt

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta

en: Style
is: Stíll

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Go to page @number
is: Fara á síðu @number

en: Text strings
is: Texta strengir

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
