Pagerer (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Display
nl: Weergeven

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Configure
nl: Instellen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Width
nl: Breedte

en: General
nl: Algemeen

en: Basic
nl: Basis

en: Last
nl: Laatste

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: First
nl: Eerste

en: Style
nl: Stijl

en: Standard
nl: Standaard

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Text strings
nl: Teksten

en: Pagination
nl: Paginering

en: First item
nl: Eerste item

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Current page title
nl: Titel van de huidige pagina

en: First page
nl: Eerste pagina
