Pagerer (8.x-2.3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Item
lt: Elementas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: n/a
lt: n/d

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Items
lt: Elementai

en: Width
lt: Plotis

en: General
lt: Bendras

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Last
lt: Paskutinis

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: First
lt: Pirmas

en: Style
lt: Stilius

en: Standard
lt: Standartinis

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Preset
lt: Numatyta

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
