Page tree (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Menus
hr: Izbornici

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu
