Page tree (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Languages
ca: Llengües

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Add translation
ca: Afegeix una traducció

en: Add @bundle
ca: Afegeix @bundle
