Page tree (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Node
mn: Зангилаа

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх
