Page tree (2.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Node
ne: नोड

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Menus
ne: मेनु
