Page tree (2.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Node
ur: نوڈ

en: Languages
ur: زبانیں
