Page tree (2.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
