Page tree (2.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
