Page tree (2.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Node
el: Κόμβος

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Menus
el: Μενού

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Add @bundle
el: Προσθήκη @bundle
