Page tree (2.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Node
et: Postitus

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Languages
et: Keeled

en: Menus
et: Menüüd

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Add translation
et: Lisa tõlge

en: Add @bundle
et: Lisa @bundle
