Page tree (2.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Node
fr: Nœud

en: Add content
fr: Ajouter du contenu

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Languages
fr: Langues

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Add translation
fr: Ajouter une traduction

en: Add @bundle
fr: Ajouter @bundle
