Page tree (3.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Node
be: Вузел

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Languages
be: Мовы

en: Menus
be: Меню

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: About
be: Аб

en: Add translation
be: Дадаць пераклад

en: Add @bundle
be: Дадаць @bundle
