Page tree (3.0.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Node
ru: Материал

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Custom
ru: Собственная

en: Languages
ru: Языки

en: Menus
ru: Меню

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: About
ru: Информация

en: Add translation
ru: Добавить перевод

en: Add @bundle
ru: Добавить @bundle
