Page tree (3.0.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Node
af: Mode

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Languages
af: Tale
