Page tree (3.0.3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Node
ast: Noyu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Languages
ast: Llingües
