Page tree (3.0.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Node
fa: محتوا

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Custom
fa: سفارشی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Menus
fa: منوها

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: About
fa: درباره

en: Add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Add @bundle
fa: افزودن @bundle
