Page tree (3.0.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
