Page tree (3.0.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Content types
id: Jenis konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Add content
id: Tambah konten

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Custom
id: Tersuai

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Menus
id: Menu

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan

en: About
id: Tentang

en: Add @bundle
id: Tambah @bundle
