Page tree (3.0.3) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Node
it: Nodo

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Custom
it: Personalizzato

en: Languages
it: Lingue

en: Menus
it: Menù

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare

en: About
it: Informazioni

en: Add translation
it: Aggiungi traduzione

en: Add @bundle
it: Aggiungere @bundle
