Page tree (3.0.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Node
ja: ノード

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Custom
ja: カスタム

en: Languages
ja: 言語

en: Menus
ja: メニュー

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする

en: About
ja: アバウト

en: Add translation
ja: 翻訳を追加

en: Add @bundle
ja: @bundle を追加
