Page tree (3.0.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Languages
ka: ენები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
