Page tree (3.0.3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Node
ro: Nod

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Languages
ro: Limbi

en: Menus
ro: Meniuri

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: About
ro: Despre

en: Add translation
ro: Adaugă traducere

en: Add @bundle
ro: Adaugă @bundle
