Page tree (3.0.3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Node
sl: Vozlišče

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Languages
sl: Jeziki

en: Menus
sl: Meniji

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: About
sl: O modulu
