Page tree (3.1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: About
bo: གསལ་བཤད
