Page tree (3.1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Node
gu: નોડ

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: About
gu: વિશે

en: Add @bundle
gu: @bundle ઉમેરો
