Page tree (3.1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Node
sv: Nod

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Custom
sv: Anpassad

en: Languages
sv: Språk

en: Menus
sv: Menyer

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: About
sv: Om

en: Add translation
sv: Lägg till översättning

en: Add @bundle
sv: Lägg till @bundle
