Page tree (3.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Languages
te: భాషలు

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: About
te: గురించి
