Page tree (3.1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Node
ar: العقدة

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Languages
ar: اللغات

en: Menus
ar: القوائم

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: About
ar: حول

en: Add @bundle
ar: إضافة @bundle
