Page tree (3.1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Node
br: Skoulm

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: About
br: Diwar-benn
