Page tree (3.1.1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Node
cs: Uzly

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Languages
cs: Jazyky

en: Menus
cs: Menu

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: About
cs: Popis

en: Add @bundle
cs: Přidat: @bundle
