Page tree (3.1.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Node
es: Nodo

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Menu link
es: Enlace del menu

en: Custom
es: Personalizado

en: Languages
es: Idiomas

en: Menus
es: Menús

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: About
es: Acerca de

en: Add translation
es: Añadir traducción

en: Add @bundle
es: Añadir @bundle
