Page tree (3.1.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Node
ku: گرێ

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: About
ku: دەربارە
