Page tree (3.1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Menus
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه
