Page tree (3.1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
